Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Викенд куќа на продажба

Број на оглас: 25055 | Објавен на: 03.11.2018 во 04:05


ЦЕНА: По договор


Опис

Викенд куќа на езеро Козјак.Со комплетна документација.Комплетно наместенаПриземје од кујна и трпезаријаДневна соба со скали на првиот спрат каде има три спални од кои една детска..


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Викендици
Површина:
100
Катови:
Соби:
5
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Никола Негриевски
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова