Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Man TGX 26.440 , 2011

Број на оглас: 24803 | Објавен на: 02.11.2018 во 09:37


ЦЕНА: 16500 €


Опис

Камионът е в отлично състояние и се намира в Първомай,Пловдив, България. За повече информация : +359899172888


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Слави Качаров
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова