Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава деловен простор во Гевгелија

Број на оглас: 24773 | Објавен на: 01.10.2018 во 11:49


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава деловен простор од 56м2 во ГТЦ Гевгелија.
Објектот се наоѓа на одлична локација, веднаш до интернет кафе Сирка.
За повеќе информации, јавете се на 078448178.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Деловен простор.(Дуќан)

КОНТАКТ

Име:
Руменче
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова