Pazar5 Бесплатен огласник
Poluprikolka Fliegl

Број на оглас: 24537 | Објавен на: 04.09.2018 во 04:14


ЦЕНА: 6000 €


Опис

Полуремаркето е в отлично състояние, 2007год. Намира се в Първомай, Пловдив, България. За повече информация : +359899172888.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Слави Качаров
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова