loading...

Poluprikolka Krone

Број на оглас: 24536 | Објавен на: 04.09.2018 во 10:10


ЦЕНА: 6250 €


Опис

Полуремаркето е в отлично състояние, 2003год. Намира се в Първомай, Пловдив, България. За повече информация : +359899172888.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Слави Качаров
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk