Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

Scania P310 на Метан, 2013год.

Број на оглас: 24530 | Објавен на: 04.09.2018 во 03:41


ЦЕНА: 26000 €


Опис

Камионът е в отлично състояние и се намира в Първомай, Пловдив, България. За повече информация: +359899172888.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Слави Качаров
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова