Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam svezi borovinki

Број на оглас: 24332 | Објавен на: 14.08.2018 во 00:28


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam svezi borovinki necistena 200 den,cistena 250 den Kontakt 070519807 prakjame I po kargo


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
 
Модел:
 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Blagica
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова