Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava itno

Број на оглас: 24251 | Објавен на: 31.07.2018 во 19:04


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava itno so atest plin,registriran do 2/2019,zelen karton,vredi da se vidi..


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
C220 compressor 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Stojna
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова