Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Peugeot 307 2.0 HDI 66kw 90 ks

Број на оглас: 23367 | Објавен на: 07.07.2018 во 20:27


ЦЕНА: 2700 €


Опис

Се продава Пежо 307 2.0 ХДИ 66kw 90 ks
Во одлична состојба е возилотo, ентериер супер сочуван каросериски колата е во одлична состојба, климатоник,
Има направено целосен голем сервис сет ребраст водна пумпа промена на уље, филтер за нафта филтер за уље затегачи,
Регистрирана до 28.04.2019
Цената на автомобилот е 3100, има простор да се договориме за цената


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Peugeot 
Модел:
307 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
митко
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова