Pazar5 Бесплатен огласникloading...

VW POLO 1,4 TDI 70 KS GOAL VERZIJA 2006 godina

Број на оглас: 22972 | Објавен на: 30.04.2018 во 15:11


ЦЕНА: По договор


Опис

VW POLO 1,4 TDI 70 KS GOAL VERZIJA 2006 godina. Registrirano I komplet servisirano.
Cena 4000e. Telefon 071-267-536.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Polo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
Dizel 
Потрошувачка-100km:
3.5L 

КОНТАКТ

Име:
Vlatko
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова