Pazar5 Бесплатен огласникloading...

се продава

Број на оглас: 22917 | Објавен на: 26.04.2018 во 07:13


ЦЕНА: По договор


Опис

се продава добро сочуван џип 4*4,1,8 гди, 2000година,3 врати,клима,халогенки, сервисиран-сменети : ребраст каиш, водна пумпа, сите филтри,плоцки на сите 4 тркала + 4 зимни гуми инф.075-484-489


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Mitsubishi 
Модел:
Пајеро пинин 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1,8 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Тихомир
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова