loading...

Iznajmuvam stan.

Број на оглас: 22718 | Објавен на: 16.04.2018 во 09:54


ЦЕНА: По договор


Опис

Iznajmuvam luksuzno namesten stan vo Centar Na grad do glaven vlez Na MVR Na 2 kat so parno i Domar cena po dogovor

Telefon za kontakt 078 218 028


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
68
Катови:
2
Соби:
3
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Mile
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk