Pazar5 Бесплатен огласник
detski velosipedi

Број на оглас: 22338 | Објавен на: 22.03.2018 во 12:10


ЦЕНА: 1 €


Опис

prodavam detski velosipedi maski i zenski mnogu malku koristeni skoro novi.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
bale
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова