Pazar5 Бесплатен огласникloading...

se prodava

Број на оглас: 21334 | Објавен на: 29.01.2018 во 13:40


ЦЕНА: 1400 €


Опис

se prodava ford fiesta so klima elektrika na prozori i novi zimni gumi a drugata e udrena za delovi.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1997 
Километража:
60.000-70.000 
Марка:
Ford 
Модел:
fiesta 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
vanco
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова