loading...

RENAULT MAGNUM 500DXI EURO 5

Број на оглас: 21139 | Објавен на: 18.01.2018 во 17:36


ЦЕНА: 1 €


Опис

Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba.
Moze zamena za kola so doplata
2007 godina
Euro5
Volvo motor
1070000km


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Viktor Velkov
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk