Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam kombajna Sampo 2045

Број на оглас: 18887 | Објавен на: 27.09.2017 во 07:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam kombajna Sampo 2045,godina 99-2000.Poveke informacii na 075/637-665 i 077/669-280


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
vlatko
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова