Pazar5 Бесплатен огласник
FORD GALAXY 1.9TDI 110KW

Број на оглас: 18196 | Објавен на: 31.08.2017 во 18:03


ЦЕНА: 2499 €


Опис

se prodava ford galaxy 1.9 tdi 110kw klimatronik


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Ford 
Модел:
galaxy 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 tdi 110 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
jesamnisam
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова