Pazar5 Бесплатен огласникloading...

lada niva

Број на оглас: 17027 | Објавен на: 16.07.2017 во 18:04


ЦЕНА: По договор


Опис

registrirsna do 2018, so atestitan plin, sicuvana vo odlicna sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
20.000-30.000 
Марка:
Lada 
Модел:
niva 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Плин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
13.0L 

КОНТАКТ

Име:
zivko
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова