Pazar5 Бесплатен огласникloading...

se prodava opel corsa

Број на оглас: 15956 | Објавен на: 11.06.2017 во 19:41


ЦЕНА: По договор


Опис

se prodava opel corsa dobro socuvana registrirana do oktomvri na makedonski tablicki so zelen karton


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Opel 
Модел:
corsa 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
daniela
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова