Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 14746 | Објавен на: 30.04.2017 во 17:05


ЦЕНА: 1400 €


Опис

Opel astra 1.6 16v go 96 so ful oprema klima air elektricni stakla soncef krof grejenje na sedista plinski ured so atest.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1996 
Километража:
0-10.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Astra 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.6 16v 
Потрошувачка-100km:
8.5L 

КОНТАКТ

Име:
Berat
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова