Pazar5 Бесплатен огласник
Opel

Број на оглас: 13681 | Објавен на: 29.03.2017 во 00:30


ЦЕНА: По договор


Опис

Opel astra 2.0tdi ful opema .Napraven e redoben servis i ne e od uvoz kupena e od avto kuka makedonija


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Astra g 
Менувач:
 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 tdi 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Krum
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова