Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava tapijalno LOZJE 075572223

Број на оглас: 12894 | Објавен на: 06.03.2019 во 18:11


ЦЕНА: 1 €


Опис

Se prodava tapijalno lozje ,2,2 dekara ,vranec , so sistem za polivanje, kaj mestoto kokuladec. Na 1 km od Negotino.Cena 2700evra.075572223


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
Riste Janakiev
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова