Pazar5 Бесплатен огласник
Se prodava ford fokus

Број на оглас: 10889 | Објавен на: 09.02.2017 во 23:53


ЦЕНА: 2650 €


Опис

FORDOT e registriran do 9mesec 2017 ,redovno servisiran so novi gumi,so ful oprema koja funkcionira odlicno,ima I euro kuka,odlicna golema familijarna kola Ve molam samo seriozni kupuvaci moze zamena za pomala kola.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2003 
Километража:
150 
Марка:
Ford 
Модел:
fokus1.8 tdci 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
??????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.8tdci 115 konski sili 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
bobi
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова