Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се издава нов апартман на Водно

Број на оглас: 10220 | Објавен на: 08.01.2017 во 15:05


ЦЕНА: 8000 MKD


Опис

Се издава целосно реновиран апартман на Водно, под Панорама. Апартманот е опремен со кујна, телевизор, машина за перење. Достапен за едно или две лица.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Соби
Површина:
26
Катови:
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Данче
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова