Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Televizor

Број на оглас: 34314 | Објавен на: 10.12.2022 во 10:26


ЦЕНА: 2000 MKD


Опис

Prodavam televizor panasonic, ekstra slika


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова