Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Мапи за GARMIN навигации
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди:

Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации.
Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации.
Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР.

Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари).
Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории.

Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps
Контакт: 078/475-662 и 075/311-828
Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автоделови и Опрема

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


mapizagps
Скопје
Е-маил ПОРАКА
078475662
075311828

 
Локација
ВИДЕНО: 1790
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО