Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  PRODAVAM BUBA 1971 god SO NOV MOTOR
ЦЕНА: 9999 €
Вид на оглас: Се продава
PRODAVAM BUBA OD 1971 GODINA VO ISPRAVNA SISTOJBA REGISTRIRANA I IMA ZELEN KARTON IMA NOV ORGINAL GERMANSKI MOTOR 1200 I KOMPLET E RESTAVRIRANA NATRE NADVOR I PODOT KOTAKT 078 267-043 CENATA E 10.000 EVRA
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка VW Volkswagen

  Модел BUBA 1971

 

  Шасија

  Бензин

  Мотор 1200

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


BUBA
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078267043
070710853

 
Локација
ВИДЕНО: 163
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО