Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ПЕКАП КАМИОНЕТКА ПОЛОНЕЗ 1994 PEKAP POLONEZ KAMIO
ЦЕНА: 700 €
Вид на оглас: Се продава
Пекап во работна состојба со промента мотор со мотор од застава
Во работна состојба.
Македонсики Таблици.
E maил coma722@gmail.com
Тел ++389 70 232876

Pekap në gjendndje pune me motor të ndëruar me motor të zastavës
Në gjendje pune.
Tabelat të maqedonis.
E mail coma722@gmail.com
Tel ++ 389 70232876
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1994

  20.000-30.000

  Марка Fiat

  Модел 000

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Бензин

  Мотор 00

  Потрошувачка -100km8.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


mexhit Coma
Струга
Е-маил ПОРАКА
070 232876

 
Локација
ВИДЕНО: 650
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО