Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Kamera starovremska
ЦЕНА: 1500 MKD
Вид на оглас: Се продава
Se prodava stara kamera preku 40 godini, marka:Zeis Ikon Film, 6x9 cm.i uste edna drug tip na kamera, isto taka postar model, so tasna,ja ima na slikite.Dvete se po 1500 den. parce.Imam i projector nov ruski model od 1977 godina, marka:RUS 8 mm, i lenti so nego sto odat zaedno.Cena na projectorot e 4500 denari.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Колекционерски предмети

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


tino
Скопје
Е-маил ПОРАКА
+38975683300

 
Локација
ВИДЕНО: 2842
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО