Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPA

Број на оглас: 35352 | Објавен на: 22.02.2024 во 01:22


ЦЕНА: 1500 MKD


Опис

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CENA 1500 DENARI


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова