Pazar5 Бесплатен огласник
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Број на оглас: 34247 | Објавен на: 12.09.2022 во 09:37


ЦЕНА: 450 MKD


Опис

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 450 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070/536-119ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Туризам и Настани

КОНТАКТ

Име:
Goran Amigo
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова