Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава спрат од куќа

Број на оглас: 34105 | Објавен на: 10.08.2022 во 04:31


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава спрат од куќа во Велес на улицата Петре Алчев, со посебен влез од улица , во сокакот наспроти официрскиот дом. Површина 56 м2 комплетно реновиран во топ форма. Цена по договор. тел. 075 868 138


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
56
Катови:
????????
Соби:
2
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Kostadin Nastevski
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова