Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Retrovizori bez greaci postar tip za Kamion ili Ko

Број на оглас: 33748 | Објавен на: 09.12.2022 во 21:17


ЦЕНА: 600 MKD


Опис

Retrovizori za kamion ili kombe bez greaci postar tip tri razlicni dimenzii po 600 denari parce
Dimenzii:
40x18
34x16 (napuknato staklo)
28x16


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
Anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова