Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Vnatresna edinica za klima VIVAX 2.5 kw

Број на оглас: 33548 | Објавен на: 09.12.2022 во 21:17


ЦЕНА: 1200 MKD


Опис

Vnatresni edinici za klima VIVAX 2,5 KW i i BEKO 3,5 KW ispravni Cena 1200 denari za edna


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова