Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Fen profesionalen

Број на оглас: 33367 | Објавен на: 30.11.2022 во 14:39


ЦЕНА: 2299 MKD


Опис

Prodavam nov profesionalen fen.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
sanja
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова