Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Pegla za kosa

Број на оглас: 33366 | Објавен на: 08.12.2022 во 11:25


ЦЕНА: 2199 MKD


Опис

Prodavam nova profesionalna pegla za kosa , kupena vo Amerika, so americki standardi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
sanja
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова