Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam Epson Stylus42UX

Број на оглас: 33010 | Објавен на: 02.07.2022 во 21:13


ЦЕНА: 300 MKD


Опис

Prodavam Epson Stylus42UX printer ne e koristen poveke od dve godini cena 300 denari fix


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
Anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова