loading...

FORD KA 1.3 BENZIN 44 KW 2007 GODINA UVEZENA OD GE

Број на оглас: 32175 | Објавен на: 24.11.2021 во 12:21


ЦЕНА: По договор


Опис

FORD KA 1.3 BENZIN 44KW 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA IZMINATI 139 ILJADI KM SO SERVISNA KNISKA 3 KLUCEVI 4 NOVI GUMI VO EKSTRA SOSTOJBA


TEL 075 930 444
TEL 076 345 500


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Ford 
Модел:
KA 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.3 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Gavazovski Sase
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова