Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam FIAT STILO SW 19 JTD 2004god vo odlicna s
ЦЕНА: 3000 €
Вид на оглас: Се продава
FIAT STILO SW 19 JTD 2004god vo odlicna sostojba, registrirano do 27.12.2020 so centralna, dva kluca,elektrika na site prozori ,klima + dve zimski gumi so bandasi,rezervni delovi,resetka- pregrada za bagazniot prostor da moze da se koristi i kako pikap vozilo so eden zbor vozilo koe vredi da se vidi( se prodava zaradi kupuvanje na novo vozilo
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2004

  150.000-160.000

  Марка Fiat

  Модел STILO 1.9 JTD SW

  Рачен

  Шасија Караван

  Дизел

  Мотор 1.9 jtd

  Потрошувачка -100km5.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 74
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО