Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Kombiniran Frizider GORENJE original slovenski vo
ЦЕНА: 5500 MKD
Вид на оглас: Се продава
GORENJE kombiniran frizider mnogu socuvan i potpolno ispraven proizveden vo Slovenija - Velenje ne vo Kina so slednive pecifikacii
Kapacitet na ladilnikot 190 Litri
Kapacitet na komorata 68 litri
nergetska klasa e A+ ( potoruvacka od 247 KW godisno)
Kapacitet na ladenje 3.5 kg za 24h
Ist e so noviot model na Gorenje HZS 2766 (model RF6278W)

Se prodava zaradi kupuvanje na nov so pogolem kapacitet
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Бела техника и Апарати за домаќинство

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 156
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО