Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  CITROEN C3 1.4 BENZ ATES PL. REG.SEGA ne e od uvoz
ЦЕНА: 2450 €
Вид на оглас: Се продава
SOCUVAN CITROEN C3 1.4 BENZIN PLIN-ATES...REGISTRIRANA CELA GODINA...1-BOJA....FULL-OPREMA...KLIMA-raboti.....NE E OD UVOZ.....NAPRAVEN GOLEM SERVIS--POTISNA LAMELA...REBRAST KAIS...ZATEGACI...VODNA PUMPA....kolata e pali vozi.....078/272.333

loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Citroën

  Модел C3

 

  Шасија

  Плин

  Мотор 1.4 benz.PLIN

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


zoran stojanovski
Скопје
Е-маил ПОРАКА
078272333

 
Локација
ВИДЕНО: 68
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО