Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i r
ЦЕНА: 150 €
Вид на оглас: Се продава
Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i operativen sistem MS DOS 5.0 ispraven so adapter i slabi baterii(Ni-CAx4) 4.8 VDC za vistinski ljubiteli na stari i retki laptopovi.
cena 150 evra
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Компјутери (Комплет)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 160
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО