Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ZA KOLEKCIONERI AMD ATLON 1200 MHZ SO 265MB RAM
ЦЕНА: 3500 MKD
Вид на оглас: Се продава
ZA KOLEKCIONERI AMD ATLON 1200 MHZ SO 265MB RAM, GRAFICKA KARTICKA RIVA TNT 32 MB, ZVUCNA KARTICKA,MREZNA KARTICKA, I TN. vo rabotna funkcija so instaliran WINDOWS XP SERVIS PACK 3.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Компјутери (Комплет)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 156
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО