Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  CHIEFTEC 500W Value serija - APB-500B8 500W, Stand
ЦЕНА: 1500 MKD
Вид на оглас: Се продава
Napojuvanje CHIEFTECAPB-500B8 500W koristeno so slednive karakteristiki:
Number of SATA connectors 3
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) 2
PCI Express power connectors (6+2 pin) 1
Energy management
Nominal power 500 W
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Делови за Компјутери и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 27
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО