Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Dvosoben stan sproti benziskata vo Kozle
ЦЕНА: 60000 €
Вид на оглас: Се продава
Dvosoben stan sproti benziskata vo Kozle na potkrovje gradba na Granit vo 1993 god. Stanot se sostoi od hodnik,kupatilo,spaiz,kujna,dnevna so trpezarija i mala spalna + balkon i podrum. Vo blizina na 50 metri gradinka, OU Vlado Tasevski, trgovskiot centar e vo sklop na zgradata so raznovidni dukani. Istiot e so cist imoten list.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина

  Катови 3/3

 Соби

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 374
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО