Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  Ohrid - Deloven prostor 140m2
ЦЕНА: 99000 €
Вид на оглас: Се продава
Prodavam deloven prostor-dućan 140m2, vo centarot na Ohrid, na prizemje, visina na plafon 5m,
2 toaleti, stakleni izlozi od tri strani, vo zgrada na ul.Dejan Vojvoda, do Home Center,
blisku do Ohridska Banka, EVN i pazarot.
Prostorot ne e pod hipoteka, zalog ili slično.
Sopstvenost e na fizičko lice.
Cena za prodažba, važi do 30.08.2020: 99.000 evra.
Kontakt: zoivanik@gmail.com
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Деловен простор.(Дуќан)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Zoran
Охрид
Е-маил ПОРАКА
070217763

 
Локација
ВИДЕНО: 193
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО