Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  SEAT TOLEDO 1.6 TDI - Registrirano cela godina. -
ЦЕНА: 9500 €
Вид на оглас: Се продава
PRODAVAM SEAT TOLEDO 1.6 TDI
77kw/ 105ks
* SO SERVISNA KNISKA
* DVA KLUCA ORGINAL
- REGISTRIRANO CELA GODINA DO 04.2021god.
- CLIMA/ Climatronic
- BORD KOMPJUTER
- TEMPOMATH/ Cruise Control
- STAR/ Stop
- AUTO HOLD
- ELEKTRIKA KOMPLETNO
- RADIO ORGINAL MULTIMEDIA (Aux, Usb...)
KOLATA E REDOVNO ODRZAVANA I SERVISIRANA
KOLATA E KOMPLETNO SERVISIRANA,
KOLATA E MNOGU EKONOMICNA SO POTROSUVACKA.
VO SUPER SOSTOJBA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2014

  150.000-160.000

  Марка Seat

  Модел TOLEDO

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


ANDONOV NOVICA
Скопје
Е-маил ПОРАКА
078406628

 
Локација
ВИДЕНО: 15
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО