Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  GARAZA VO OHRID CENTAR STAROTO KINO
ЦЕНА: 15000 €
Вид на оглас: Се продава
PRODAVAM 1 GARAZA VO CENTAROT VO OHRID KAJ STAROTO KINO 13m2 CENA
15000 EVRA 15000 EVRA KONTAKT 078 267-043 070 710-853
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Бараки и Гаражи

  Површина

  Катови GARAZA

 Соби

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


GARAZA
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078267043
070710853

 
Локација
ВИДЕНО: 96
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО