Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Sapphire AMD® Radeon™ R5-230 1GB GDDR3
ЦЕНА: 1800 MKD
Вид на оглас: Се продава
Nova graficka karticka so pasivno ladenje Sapphire AMD® Radeon™ R5-230 1GB GDDR3 so slednava specifikacija

Display Support
* 2 x Maximum Display Monitor(s) support

Output
* 1 x D-Sub(VGA)
* 1 x HDMI (with 3D)
* 1 x Dual-Link DVI-D

GPU
* 625 MHz Core Clock
* 160 x Stream Processors

Video Memory
* 1024 MB Size
* 64 -bit DDR3
* 1334 MHz Effective
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Делови за Компјутери и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 260
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО