Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА
loading...
loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam PC vo dolicna sostojba
ЦЕНА: 21500 MKD
Вид на оглас: Се продава
Kompjuterot e vo odlicna sostojba
Specifikacii:
-Intel Xeon X5687 4C/8T 3.8Ghz
-G.Skill Ripjaws 18Gb DDR3 Ram
-NVIDIA GTX 460 1.2Gb GDDR5
-Linskis 2.4Ghz Network Card
-Dell XPS 435t/9000 Lga 1366 Maticna
-I-ARENA Chieftec 500w 80+ PSU
-HDD 2 x 500Gb 7200rpm
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Компјутери (Комплет)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 31
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО